Miramar Ltd
8000 Bourgas,
6, Kniaz Al.Batenberg str. I - st floor

Phone:
+ 359 (56) 840 992
+ 359 (56) 840 146

fax: + 359 (56) 844 529

 

Hoşgeldin!

MİRAMAR LTD unvanlı firmamız nakliyat, depolama ,uluslararası taşımacılık ve gümrük müşavirliği üzerine hizmet veren nakliyat sektöründeki yerini alan özel şirkettir.

Bulgar Ticaret Kanunun hükümlerine uygun kurulmuş şirketimiz 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.
Bağımsız şirket politikamıza sadık kalabilmek amacıyla herhangi bölgesel veya milli mesleki birliklerin üyesi olmamışız.

Nakliye, Gümrük Müşavirliği, Lojistik ve Yükleme-Boşaltma İşlemleri içeren hizmet paketi ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Hizmet paketimiz:
Uluslararası Taşımacılığı; Avrupa ülkelerine /ülkelerinden grupaj hizmetler; Gemi Kiralama ; (FCL/LCL) Konteynır taşımacılığı;Yurt içinde nakliyat; Liman hizmetleri; yükleme boşaltma işleri; Gümrük Kontrolü Altında İşleme, Antrepo; Gümrükleme işlemleri; Depo işlemleri; Gümrük İşlemlerinin Her Aşamasında Danışmanlık.

Kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için uzman kadrolarımızla nakliyat, depolama , uluslararası taşımacılık ve gümrük müşavirliği konusunda profesyonel çözümler bulmak, kaliteli ve hızlı hizmetler müşterilerimize sunmak esas hedefimiz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, konusunda deneyimli personeli, kaliteli ve verimli hizmet üretmede teknolojinin tüm imkanlarını kullanan yaklaşımı ile sektördeki deneyimlerini birleştiren şirketimizde

  1. Müşteriye saygı ve özen göstermeyi
  2. Dinamik kadromuzla Size özel çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı
  3. Başarının müşteri memnuniyeti ile paralelliğini sürdürmeyi ilke edinmiştir.